enrutat
Баш бит / II Халыкара «Җәлил укулары» әдәби бәйгесенең IV этабына чыгучылар исемлеге
II Халыкара «Җәлил укулары» әдәби бәйгесенең IV этабына чыгучылар исемлеге

II Халыкара «Җәлил укулары» әдәби бәйгесенең IV этабына чыгучылар исемлеге

1. Кәримов Сәид (Теләче р-ны)
2. Шамсутдинов Азамат (Яшел Үзән)
3. Афризунова Динә (Свердлау өл.)
4. Тимергалиева Ясминә (Яр Чаллы ш.)
5. Хәйбрахманова Энҗе (Чиләбе өл.)
6. Муллагалиева Диләрә(Балтач р-оны)
7. Незаметдинова Юлиана (Азнакай р-ны)
8. Рәхмәтуллина Элеонора (Оренбург өл.)
9. Кирамов Шамил (Әлмәт р-ны)
10. Нигъмәтуллина Ләйсирә (Оренбург өл.)
11. Низамов Ренат(Мөслим р-ны)
12. Зәйдуллина Әдилә (Әлки р-ны)
13. Надырова Ильнара (Оренбург өл.)
14. Заһидуллин Искәндәр (Саба р-оны)
15. Хөсәенова Рания (Кукмара р-оны)
16. Юнусов Никита (Менделеевск р-ны)
17. Асадулина София (Бөгелмә р-ны)
18. Вафина Ралина (Башкортстан)
19. Изюмов Никита (Баулы р-ны)
20. Денис Селезнев (Чиләбе өл.)
21. Хәмитова Динара (Казан ш.)
22. Разбежкина Ольга (Чиләбе өл.)
23. Нурыева Гүзәл (Пермь кр.)
24. Григорян Гор (Лаеш р-ны)
25. Гюрджи Оглы Самира (Чиләбе өл.)
26. Лёвшина Анна (Алексеевск р-ны)
27. Ендан Айгөл (Тыва)
28. Әхмәдҗанов Рамазан (Әзәрбәйҗан)
29. Сәмигуллина Аделина (Яр Чаллы ш.)
30. Каюмов Данис (Казан ш.)
31. Исмаил Эмир (Казан ш.)
32. Пятаева Ангелина (Бөгелмә р-ны)
33. Исмаилов Нурлан (Яр Чаллы ш.)
34. Миңнулина Азалия (Бөгелмә р-ны)
35. Мельник Валерия (Чиләбе өл).
36. Галләметдинова Рәзилә (Әлмәт р-ны)
37. Ондар Шенне (Тыва)
38. Гыйбадуллин Илназ (Чиләбе өл.)
39. Габидуллин Ренальд (Казан ш.)
40. Кәримова Асилә (Теләче р-ны)
41. Турлов Нияз (Казан ш.)
42. Минһаҗев Нияз (Самара өл.)
43. Латыйпов Нариман (Азнакай р-ны)
44. Бекматова Әдилә (Мамадыш р-оны)
45. Хәйретдинова Гөляз (Актаныш р-ны)
46. Вафина Зәлия (Әтнә р-оны)
47. Зимина Анна (Алексеевск р-ны)
48. Абдулазизова Анжелика (Чиләбе өл.)
49. Вәлиева Алинә (Актаныш р-ны)
50. Тучибаев Ильфат (Чиләбе өл.)
51. Руденко Юлия (Чиләбе өл.)
52. Абдиева Алина (Чиләбе өл.)
53. Козлова Альбина(Самара өл.)
54. Терентьева Ксения (Әлки р-ны)
55. Зөбәер авылы мәктәбе коллективы (Актаныш р-ны)
56. Хәмидуллина Мәликә, Нәҗмиева Миләүшә, Гыйззәтуллина Ралина, Денмөхәммәтова Ләйлә, Мәхмүтова Алсу (Яр Чаллы ш.)
57. Шакиров Рәүф, Хәбирова Фирүзә, Лобанов Сергей, Хәлиуллин Айнур, Нуриев Ислам, Ханов Тимур (Минзәлә р-ны)
58. Мәрданов Мөнир, Гыйльманов Илфат, Камашаева Ольга, Бәйрәмова Диана (Арча р-оны)
59. Каратун урта мәктәбе коллективы (Апас р-ны)
60. Вәлиев Вилдан (Актаныш р-ны)
61. Алтынов Никита (Казан ш.)
62. Сәлахова Ләйсән(Актаныш р-ны)
63. Камалов Самат(Минзәлә р-ны)
64. Гыйләҗева Азалия (Башкортстан)
65. Әхмәтшина Зилә (Казан ш.)

Фикер калдырырга

Обязательные поля отмечены *

*